Fillon Ndarja, Vjen Dorëheqja E Par Nga LDK

Uncategorized

Lumiri largohet nga LDK,lajmin e ka konfirmuar në Facebook:

Ai nuk ishte perfshire ne listen e ministrive nga ana e LDK-se por edhe me heret ishte verejtur se mes tij dhe partise kishin filluar ndasite e medhaja. Por sic po shihet tani vetem se keto dallime kane marr forme.

LAJMI I PLOT
“Sot ishte dita ime e fundit në detyrë. Por edhe dita e parë e rikthimit në normalitet. Me këto dyja shumëçka na ka mbetur në gjysmë. Do t’i vazhdojmë mu aty ku na kanë mbetë”.

Detyra e ministrit ishte nder dhe privilegj. Ju faleminderit të gjithëvë për mbështetjen e dhënë. Pasardhësve në detyre tani dy ministritë, u uroj sukses, eshte shprehur ai.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

*

code